Farské oznamy o 25. do 31. decembra 2017

• Na Božie narodenie 25. 12. od 14:00 budú deti a mládež koledovať v rámci projektu „Dobrá Novina“. Kto chce prijať koledníkov do svojich príbytkov, nech sa zapíše vzadu pri katolíckych novinách. Treba napísať meno, priezvisko, ulicu a číslo domu. Zapisuje sa podľa častí obce. Deti nech si po sv. omšiach prídu do sakristie zobrať koledníček a stretnutie detí bude 25. 12. o 13:30 na fare.
  • Po sv. omši dnes a zajtra ráno si môžete opäť i tento rok zakúpiť pred kostolom farský kalendár na budúci rok za cenu 4,50 eur a rôzne iné výrobky našich mladých farnosti. Pán Boh zaplať za vaše milodary.
    Po polnočnej sv. omši a na 1. a 2. sviatok vianočný po sv. omšiach
    10:30 Vás srdečne pozývame na čaj, medovinu a varené víno v stánku pred kostolom. Pozývame tiež aj pozrieť si živý betlehem, ktorý pre Vás pripravili naši mladí.
  • OÚ Šúrovce, FÚ Šúrovce a spoločenstvo mladých Efez vás srdečne pozývajú na Vianočný koncert speváckeho zboru Gaudete zo Serede 30. 12. 2017 o 16:00 hod. v našom kostole v Šúrovciach. Vstup je voľný. Po vystúpení je možné si zakúpiť i CD s piesňami zboru. Cena je 6 eur.
  • Po sv. omšiach v sakristii alebo na fare zapisujem úmysly sv. omší na mesiace január a február 2018. 1. výročie smrti zapisujem hneď, netreba ho nahlasovať.
  • Betlehemské svetlo si budete môcť zobrať po sv. omši na štedrý deň 24. 12. doobeda v kostole. Roznášať po farnosti ho budú i miništranti a mladí na štedrý deň.
  • K štedrovečernému stolu zasadneme s modlitbou na perách a za hlaholu zvonov v nedeľu 24. 12. o 17:00 hod.
  • Na Božie Narodenie 25. 12. bude farská ofera. Pán Boh zaplať za milodary.
  • V sobotu 30. decembra napoludnie sa rozozvučia zvony všetkých kostolov Trnavskej arcidiecézy na 5 minút, z dôvodu 40. výročia zriadenia Slovenskej cirkevnej provincie. Zastavme sa na chvíľu a poďakujme za tento dar.
  • Úprimné Pán Boh odmeň všetkým dobrodincom za milodary, ktoré ste obetovali pre farnosť i pre charitu. Zbierka na charitu bola v sume 400 eur.

Štvrtok – od 16:00 tichá adorácia v kostole do sv. omše
Nedeľa – o 15:00 ďakovná pobožnosť na konci roka