Vytlačiť

Farské oznamy od 10. januára 2021 do 17. januára 2021

Napísal: Marián Kolenčík
Ostatná aktualizácia: 11 január 2021
Napísané: 09 január 2021
Návštevy: 170

Krst B copy copy copy

- Z rozhodnutia vlády SR, vyhláška č. 77 – čiastka 38 sa od 1.1.2021 neslúžia verejné sv. omše, predbežne do 24.1.2021. Zapísané úmysly sv. omší odslúžim podľa rozpisu súkromne. Na krste, sobáši a pohrebe môže byť spolu max. 6 osôb. Kostol bude otvorený k osobnej modlitbe a adorácií denne do 17:00 hod (ak je kostol počas dňa uzamknutý, tak práve slávim neverejnú sv. omšu. Po jej skončení, opäť kostol otvorím).

- Úradné záležitosti, nahlásenie sv. omše, individuálnej sv. spovede, krstu, sobáša, pohrebu alebo zaopatrenie chorého sviatosťami, prednostne prosím vybavujte telefonicky na tel. č.: 033/5595 257, 0905 328 325 alebo mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.@Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Ďakujem za pochopenie.

- Dnešnou neďeľou Krstu Krista Pána končíme Vianočné obdobie, od zajtra začíname sláviť obdobie cez rok. Vianočná výzdoba však môže zostať do 2. februára.

- Úprimné Pán Boh zaplať a veľká vďaka p. Tomášovi Kubalovi za to, že nám opäť zdarma zapožičal vysokozdvižnú plošinu a poskytol pracovníkov, aby sa mohli vyčistiť ríny na kostole.

- V Trnavskej arcidiecéze sa presúva požehnanie trojkráľovej vody zo slávnosti Zjavenia Pána (6. januára) na sviatok Obetovania Pána (2. februára). Vzhľadom na vážnu pandemickú situáciu v súvislosti so šírením nového koronavírusu , o tom rozhodol trnavský arcibiskup Mons. Ján Orosch.

- Myslím na vás všetkých v tejto náročnej dobe v modlitbách a vyprosujem od Pána a našej Nebeskej Matky Panny Márie hojnosť milostí, požehnania, pomoci a zdravia pre všetkých.

                                                                                        Váš duchovný otec farnosti Marián