Farské oznamy od 15. septembra 2019 do 22. septembra 2019

SBPM

- Úprimné Pán Boh zaplať všetkým, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom podieľali na príprave a priebehu hodkovej slávnosti v kaplnke Sedembolestnej Panny Márie. Úprimné Pán Boh zaplať všetkým, ktorí včera pomáhali pri brigáde na fare a ktorí pripravili podujatie deň spoločenstiev na fare.

- Obecný a farský úrad v Šúrovciach Vás dnes srdečne pozývajú na slávnostný koncert z názvom: „Volám ťa, láska“ speváka Maroša Banga ku cti Sedembolestnej Panny Márie o 17:00 hod. v Rím. kat. kostole Sv. Michala Archanjela v Šúrovciach. Všetci ste srdečne vítaní.

- 22. septembra 2019 o 14:30 sa na Námestí slobody v Bratislave uskutoční Národný pochod za život na ktorý pozývame všetkých veriacich a ľudí dobrej vôle, aby sme podporili ochranu života od jeho počatia, až po prirodzenú smrť. Motto pochodu je: Za najmenších z nás - život nenarodeným – pomoc matkám – pravdu spoločnosti.

- Modlitby matiek z komunity útecha vás srdečne pozývajú na Modlitebné trojdnie od 27. - 29. 9. 2019 o 19:00 v kostole sv. Jána Krstiteľa v Seredi.

- Pápežská nadácia ACN – pomoc trpiacej Cirkvi, pozýva dňa 18. 10. 2019 všetky deti, rodiny, farnosti, aby sa zúčastnili celosvetovej modlitbovej iniciatívy s názvom Milión detí sa modlí ruženec za jednotu a pokoj vo svete. Každý, kto sa zaregistruje do 18. septembra na stránke miliondeti.sk, dostane ako darček ruženec z olivového dreva vyrobený kresťanskými rodinami vo Svätej Zemi.

- Prosím o pomoc pri upratovaní kostola i jeho okolia pred hodami, ktoré budú v nedeľu 29. 9. 2019. Upratovanie sa uskutoční budúcu sobotu 21. 9. 2019 od 9:30. Srdečne pozývam našu mládež i birmovancov a ich rodičov zapojiť sa do hodového, ale zároveň aj do predbirmovkového upratovania. Úprimné Pán Boh zaplať za vašu službu a obetu.

- Zbierka na opravu kostola a fary bola spolu 1135 eur. Úprimné Pán Boh zaplať za vaše milodary.

- V piatok pozývam mladých na nácvik spevu pred sv. omšou a na stretko po sv. omši na fare.

- V sobotu o 17:00 hod. pozývam všetky deti na detské stretko na fare.

Nedeľa – o 16:00 modlitba sv. ruženca a litánií pred kaplnkou Sedembolestnej P. M.

Pondelok – o 17:10 Večeradlo s Pannou Máriou

Štvrtok – od 17:00 tichá adorácia v kostole do sv. omše