Nové opatrenia pre Katolícku Cirkev na Slovensku a našu Farnosť ohľadom koronavírusu.

Ostatná aktualizácia: 21 marec 2020
Napísané: 10 marec 2020

Farský úrad Šúrovce na základe rozhodnutia Konferencie biskupov Slovenska o zamedzení šírenia nového koronavírusu oznamuje, že do 31.03.2020 sa nebudú slúžiť verejné bohoslužby na území celého Slovenska, teda aj v našej farnosti. Odporúčame sledovať sväté omše vysielané TV LUX a na Rádiu LUMEN. Takto vysielané sv. omše sú platné v tejto mimoriadnej situácii nielen pre chorého ale pre nás všetkých. Kostol bude otvorený k modlitbe pre všetkých denne do 17:00 hod.

Marián Kolenčík, farský administrátor